یکی از معیارهای مهم خرید ماشین لباسشویی توجه به ظرفیت شستشوی دستگاه است. در مقاله ی ” چگونه یک ماشین لباسشویی مناسب انتخاب کنیم ؟ “ با معیارهایی که در هنگام خرید لباسشویی باید مدنظر داشته باشیم آشنا شدیم. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی پس از انتخاب دستگاه مناسب و در هنگام شستشوی لباس ها حتما نسبت به رعایت نکات ایمنی توجه داشته باشند. در مقاله ی ” نکات ایمنی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی “ با این نکات ایمنی آشنا شدیم.

محافظت ماشین لباسشوییمشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی اگر در هنگام استفاده از دستگاه با مشکلی مواجه شدند در مقاله ی ” نکاتی برای رفع مشکلات رایج ماشین لباسشویی “ به بررسی مشکلات رایج ماشین های لباسشویی پرداختیم.

در این مقاله به بررسی ظرفیت های گوناگون ماشین لباسشویی می پردازیم. آشنایی با میزان ظرفیت های دستگاه می تواند به مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی جهت انتخاب دستگاه مناسب کمک کند.

انتخاب ظرفیت مناسب :

ماشین های لباسشویی ظرفیت های گوناگونی دارند. رنج ظرفیت های دستگاه های مختلف بین پنج تا دوازده کیلوگرم است. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی ظرفیت مناسب را با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان شستشوی لباس ها انتخاب نمایند. ظرفیت باید به گونه ای انتخاب شود که برای پر شدن مخزن دستگاه از لباس مدت زمان زیادی نیاز نباشد. از طرفی نباید ظرفیت به قدری کم باشد که همیشه ماشین لباسشویی درحال شستشوی لباس ها باشد.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که ظرفیت قید شده دستگاه معمولا مربوط به شستشوی لباس های نخی است. برای شستشوی لباس های بافتنی، شلوار جین و حوله ظرفیت شستشو کمتر از لباس های نخی است. به این نکته توجه داشته باشید که لزوما دستگاهی که ظرفیت بالاتری دارد بهتر از یک دستگاه با ظرفیت پایین تر نیست.

ماشین لباسشوییآشنایی با میزان یک کیلوگرم لباس می تواند به مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی برای انتخاب ظرفیت مناسب کمک کند. یک کیلوگرم لباس حدودا شامل چهار پیراهن مردانه است. همین یک کیلوگرم می تواند شامل یک پیراهن به همراه یک شلوار جین باشد.

برای خانواده های با جمعیت متوسط معمولا ماشین های لباسشویی با ظرفیت هفت کیلوگرم مناسب است. این ظرفیت به معنای توانایی شستشوی 22 پیراهن نخی مردانه در هر چرخه ی شستشو است.

البته با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان شستشوی لباس های می تواند ظرفیت های مختلفی توسط مشتریان محترم انتخاب بشود.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.