در بسیاری از موارد بوی نامطبوع ایجاد شده در لوازم خانگی ایرانی با استفاده از نظافت دستگاه برطرف می گردد. در مقالات ” برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال “ و ” رفع بوی نامطبوع ماشین لباسشویی “ با نحوه ی برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال و ماشین لباسشویی آشنا شدیم. در این مقاله به نحوه ی برطرف کردن بوی نامساعد در جاروبرقی ها می پردازیم.

مراقبت جاروبرقی

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به این نکته توجه داشته باشند که بوی نامساعد موجود در جاروبرقی می تواند ناشی از کثیفی و یا بر اثر سوختگی دستگاه باشد. در مقاله ی ” علت بوی سوختگی در جاروبرقی چیست ؟ “ با دلایل ایجاد بوی سوختگی در دستگاه آشنا شدیم.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی با حفظ و نگهداری صحیح از جاروبرقی ها می توانند احتمال ایجاد بوی نامطبوع را در جاروبرقی به نحو موثری کاهش بدهند.

در مقاله ی ” چگونه از جاروبرقی مراقبت کنیم ؟ “ با روش های حفظ و نگهداری از دستگاه بیشتر آشنا شدیم.

بررسی برس و کیسه :

در صورتی که دستگاه بویی شبیه به زباله پیدا کرده است در اولین قدم مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به بررسی برس و کیسه زباله دستگاه بپردازند. زباله های کوچک ممکن است در میان برس جاروبرقی باقی مانده باشند. این زباله های کوچک مخصوصا اگر شامل موادغذایی باشند پس از فاسد شدن بوی نامطبوعی ایجاد می کنند.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به این نکته توجه داشته باشند که یکی از دلایل اصلی ایجاد بوی نامطبوع در جاروبرقی ها کیسه زباله دستگاه می باشد. اگر بوی نامطبوع از کیسه است، کیسه را تعویض نمایید. در صورتی که کیسه جاروبرقی قابل تعویض نیست کیسه را کاملا خالی کنید و با استفاده از آب گرم کاملا تمیز کنید تا بوی نامطبوع کیسه کاملا برطرف بشود.

بوی نامطبوع جاروبرقی

بررسی فیلتر جاروبرقی :

در صورتی که مشکل بوی نامطبوع از برس و کیسه دستگاه نبود مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی فیلتر دستگاه را بررسی نمایند. فیلتر را از دستگاه خارج کنید و با استفاده از آب گرم کاملا فیلتر را بشویید.

حتما صبر کنید تا فیلتر جاروبرقی کاملا خشک بشود و بعدا فیلتر را در دستگاه قرار بدهید. ممکن است برای خشک شدن کامل فیلتر حتی تا دو سه روز زمان لازم داشته باشد. البته در مواقعی شستن فیلتر مشکل را برطرف نمی کند و فیلتر جاروبرقی باید تعویض بشود.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.