امروزه جاروبرقی ها نقش بسیار مهمی در نظافت منزل ایفا می کنند. در مقاله ی ” مزایای استفاده از جاروبرقی “ در مورد مزیت های استفاده از جاروبرقی صحبت کردیم. به منظور شناخت بهتر دستگاه در مقاله ی ” دانستنی های مفید در مورد جاروبرقی “ اطلاعات مفیدی را برای اعضای محترم باشگاه مشتریان تشریح کردیم. دانستن این اطلاعات به حفظ و نگهداری مناسب از جاروبرقی کمک خواهد کرد.

توان جاروبرقیبا استفاده صحیح از جاروبرقی می توانید سال ها از این دستگاه محبوب برای نظافت منزل استفاده کنید. اعضای محترم باشگاه مشتریان جهت آشنایی با راهکارهای افزایش عمر مفید دستگاه مقاله ی ” چگونه سال ها یک جاروبرقی سالم داشته باشیم ؟ “ را مطالعه نمایند. یکی از مشکلات رایج در جاروبرقی ها مکش ضعیف دستگاه است که در مقاله ی ” دلایل کاهش توان جاروبرقی “ به بررسی این مشکل پرداختیم. در این مقاله نحوه انتخاب دستگاه مناسب را برای اعضای محترم باشگاه مشتریان بررسی می کنیم.

قدرت مکش مناسب :

یکی از معیارهای مهم خرید جاروبرقی برای بسیاری از افراد قدرت مکش مناسب است. اعضای محترم باشگاه مشتریان به این نکته توجه داشته باشند که قدرت مکش دستگاه با توان موتور جاروبرقی متناسب است . با این وجود قدرت مکش با توان موتور تفاوت دارد و میزان قدرت مکش در دفترچه راهنمای محصولات ذکر می شود. بسیاری از افراد مکش دستگاه را با توان موتور اشتباه می کنند و به همین دلیل ممکن است پس از خرید جاروبرقی رضایت کاملی از مکش دستگاه نداشته باشند. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که قدرت مکش با توان موتور متفاوت است.

توجه به صدای دستگاه :

اعضای محترم باشگاه مشتریان اگر قصد خرید جاروبرقی دارند به صدای دستگاه توجه داشته باشند. جاروبرقی در میان لوازم خانگی صدای بیشتری دارد که ممکن است همین صدای زیاد برای بعضی از افراد آزاردهنده باشد. در مقاله ی ” علت صدای زیاد جاروبرقی چیست ؟ “ در مورد دلایل صدای زیاد دستگاه صحبت کردیم. در دفترچه راهنمای محصولات میزان صدای دستگاه برحسب دسی بل قید شده است. در صورتی که می خواهید دستگاهی انتخاب کنید که صدای کمتری نسبت به مدل های دیگر داشته باشد به عدد دسی بل قید شده در دفترچه راهنما توجه کنید.

خرید جاروبرقیتوجه به وزن دستگاه :

وزن دستگاه نیز می تواند یکی از معیارهای انتخاب دستگاه مناسب باشد. امروزه جاروبرقی ها وزن مناسبی دارند با این وجود اعضای محترم باشگاه مشتریان توجه داشته باشند که با توجه به استفاده طولانی مدت یا روزمره از جاروبرقی، وزن دستگاه نیز می تواند یکی از فاکتورهای انتخاب باشد. مخصوصا که برای جاروکردن بعضی از قسمت ها شاید مجبور باشید دستگاه را از روی زمین بلند کنید.

مانور مناسب دستگاه :

اعضای محترم باشگاه مشتریان در هنگام انتخاب جاروبرقی به قابلیت تحرک مناسب دستگاه توجه داشته باشند. دستگاه باید به راحتی در فضاهای مختلف خانه جابجا بشود. در هنگام جاروزدن به طور مداوم دستگاه جابجا می شود و این جابجایی توسط خریداران محترم باید به ساده ترین شکل انجام بشود. بنابراین به مانور مناسب دستگاه موردنظر در هنگام خرید توجه داشته باشید.

محافظت جاروبرقیتوجه به ظرفیت کیسه :

ظرفیت کیسه جاروبرقی باید متناسب با نیاز افراد منزل باشد. اعضای محترم باشگاه مشتریان توجه داشته باشند که اگر فضای منزل بزرگ است و یا تعداد ساکنین منزل پرشمار است بهتر است دستگاهی انتخاب شود که ظرفیت کیسه زباله بالایی داشته باشد. در غیر این صورت در مدت زمان بسیار کوتاهی کیسه جاروبرقی پر می شود و در فواصل زمانی کوتاه باید کیسه را مرتبا تعویض کنید.

اگر فضای بزرگی در اختیار ندارید یا تعداد اعضای خانواده کم باشد می توانید از دستگاه های با ظرفیت کیسه کمتر استفاده کنید که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد.

 

چنانچه تمایل به خرید لوازم خانگی دارید می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان پارس ضمن خرید محصولاتی با بالاترین کیفیت از امتیازات ویژه ای نیز بهره مند شوید.