تسهیلات خرید لوازم خانگی عرضه شده توسط باشگاه مشتریان پارس

هر فردی که قصد خرید لوازم خانگی عرضه شده در باشگاه مشتریان را داشته باشد از طریق یکی از شیوه های زیر می تواند تسهیلات مورد نیاز خود را با 14 درصد سالیانه دریافت نماید.

خرید سازمانی و ارائه گواهی کسر از حقوق
 • مراحل ذکر شده برای خرید مشتری انجام می گردد با این تفاوت که خریدار بجای ارائه چک تضمین خود ، گواهی کسر از حقوق سازمانی که در آن مشغول به کار است را ارائه می نماید.
 • ذیحسابی سازمان می تواند با عقد قرارداد با باشگاه مشتریان پارس ، کسر از حقوق کارمندانی که اقدام به خرید از باشگاه خواهند کرد را تضمین نماید . در اینصورت کارمندان آن سازمان تنها با ارائه گواهی کسر از حقوق به همراه بقیه مدارک از تسهیلات یاد شده استفاده نماید.
 • در صورت نیاز به خرید بالای 60 میلیون ریال تا سقف 200 میلیون ریال ، معرفی ضامن ( همانند شرایط ذکر شده برای مشتری حقیقی) الزامی خواهد بود.
مراجعه مشتری بصورت شخصی
 • هر فردی بشرط داشتن حساب جاری و ارائه یک فقره چک می تواند تا سقف 60 میلیون ریال از تسهیلات استفاده نماید بدیهی است حساب شخص باید از نظر استعلام بانکی فاقد سابقه موٍثر منفی ( فاقد چک برگشتی و تسهیلات معوق باشد)
  1. اگر فرد خریدار امکان ارائه چک نداشته باشد می تواند فردی که امکان و شرایط ارائه یک فقره چک را داشته باشد به عنوان خریدار معرفی نماید. در اینصورت از نظر سیستم خرید به نام فردی که چک را ارائه کرده است ثبت می شود اما هر خریداری در باشگاه مشتریان پارس می تواند خرید خود را به نام و آدرس فرد دیگر ثبت نماید.
 • برای خرید بیشتر از 60 میلیون ریال تا سقف 200 میلیون ریال ارائه یک فقره چک از ضامن دیگر ضروری می باشد. شرایط ضامن مانند خریدار خواهد بودیعنی حساب فرد ضامن باید فاقد سابقه منفی موثر باشد
 • برای استعلام حساب از دو روش می توان استفاده نمود :
  1. مراجعه به سایت TAVANAM.COM و اخذ استعلام و ارائه آن همراه مدارک
  2. تکمیل فرم مجوز استعلام از بانک

براساس این فرم باشگاه مشتریان پارس به نیابت از خریدار می تواند وضعیت بانکی خریدار را استعلام نماید.

 • پس از اطمینان از نتیجه استعلام خریدار به سایت باشگاه مشتریان مراجعه نموده و پس از انتخاب و تکمیل سبد خرید ، با وارد کردن کد TASHIL در قسمت مربوط به تخفیفات ، 25 درصد مبلغ سبد را پرداخت می نماید .
 • مدارک قید شده بشرح زیر به باشگاه مشتریان ارائه می گردد:
  1. رونوشت کارت ملی
  2. رونوشت شناسنامه مالک حساب
 • رونوشت سندی دال بر آدرس محل سکونت فرد صاحب حساب خواه اجاره نامه یا سند ملکی باشد یا خواه قبوض خدماتی مانند برق و تلفن که دارای آدرس و به نام فرد
 1. پرینت حساب سه ماه آخر حساب مورد ارزیابی فرد
 2. نتیجه استعلام از سایت tavanam (در صورت مراجعه به سایت )
 • پس از ارائه مدارک زیر به باشگاه مشتریان ، قرارداد خرید اقساطی منعقد و کالای خریداری شده تحویل به آدرس مشتری تحویل می گردد.
 • خریدار می تواند برای بازپرداخت اقساط از بازه های زمانی 6 ؛ 12 ؛ 18 ؛ 24 ماه را انتخاب نماید.
 • مبلغ اقساط توسط خریدار هر ماه به حسابی که در اختیار قرار داده می شود واریز خواهد گردید.
 • درصد تسهیلات ارائه شده به میزان 14 درصد سالیانه خواهد بود.
 • چک تضمین ارائه شده به میزان مبلغ تسهیلات ( حداکثر 75 درصد سید خرید و تا سقف 60 میلیون ریال بدون ضامن ) بعلاوه درصد اضافه شده خواهد بود . پس از تکمیل اقساط و پرداخت آخرین قسط ، چک مزبور عودت داده خواهد شد.
 • تحویل کالا به آدرس خریدار 2 الی 5 روز پس از عقد قرارداد و ارائه چک تضمین انجام می گیرد.

نحوه مراجعه

مراجعه حضوری به دفتر باشگاه و دفاتر معرفی شده

مراجعه حضوری به دفتر شرکت سرمایه گذار

از طریق سایت باشگاه مشتریان پارس

دفتر باشگاه مستقر در کارخانه شهرک صنعتی البرز

دفاتر پست و پیشخوان دولت

افرادی که از نداشتن چک برگشتی و تسهیلات معوق خود اطمینان دارند در اولین فرصت با مراجعه به سایت باشگاه مشتریان و پرداخت 25 درصد به عنوان پیش پرداخت ، خرید خود را قطعی نمایند .

تمامی محصولات باشگاه مشتریان پارس مشمول این طرح می شوند.

مراجعین ساکن در تهران

ساکنین تهران می تونند پس از پرداخت پیش پرداخت از طریق سایت باشگاه مشتریان پارس www.pars121.com با مراجعه به آدرس های ذکر شده ؛ مراحل خرید خود را انجام دهند .

مراجعین شهرستان ها

ساکنین شهرستان ها پس از مراجعه به سایت و پرداخت پیش پرداخت ، از طریق دفاتر پستی و دفاتر پیشخوان دولت ؛ مدارک خواسته شده را تحویل نمایند و با ارسال مشخصات خود و شماره بارکد پستی به پیامک 50001997 و یا رونوشت رسید به آدرس info@pars121.com منتظر پیامک زمان نتیجه بررسی مدارک و زمان تحویل کالا باشند ( درصورت مراجعه مشتری به سایت tavanam و ارائه گزارش این سایت به همراه مدارک یاد شده ، خرید قطعی تلقی شده وپس از تحویل مدازک ، کالای خریداری شده ارسال خواهد گردید و اما در مورد افرادی که گزارش این سایت را نداشته باشند پس از اخذ استعلام از سیستم بانکی ، کالای خریداری شده ارسال می گردد.

راه های ارتباط با باشگاه مشتریان پارس :


www.pars121.com

۹-۸۸۳۰۲۰۹۶-۰۲۱ داخلی ۱۳۴

۵۰۰۰۱۹۹۷

تهران، بلوار طالقانی، نرسیده به خیابان ایرانشهر، روبه‌روی ساختمان مرکزی بانک ملت، پلاک ۱۸۱، دفتر مرکزی لوازم خانگی پارس