تسهیلات خرید لوازم خانگی عرضه شده توسط باشگاه مشتریان پارس

هر فردی که قصد خرید لوازم خانگی عرضه شده در باشگاه مشتریان را داشته باشد از طریق یکی از شیوه های زیر می تواند تسهیلات مورد نیاز خود را با 14 درصد سالیانه دریافت نماید.

خرید سازمانی و ارائه گواهی کسر از حقوق
 • مراحل ذکر شده برای خرید مشتری انجام می گردد با این تفاوت که خریدار بجای ارائه چک تضمین خود ، گواهی کسر از حقوق سازمانی که در آن مشغول به کار است را ارائه می نماید.
 • ذیحسابی سازمان می تواند با عقد قرارداد با باشگاه مشتریان پارس ، کسر از حقوق کارمندانی که اقدام به خرید از باشگاه خواهند کرد را تضمین نماید . در اینصورت کارمندان آن سازمان تنها با ارائه گواهی کسر از حقوق به همراه بقیه مدارک از تسهیلات یاد شده استفاده نماید.
 • در صورت نیاز به خرید بالای 60 میلیون ریال تا سقف 200 میلیون ریال معرفی یک ضامن معتبر و تا سقف 300 میلیون ریال معرفی  دو ضامن ( همانند شرایط ذکر شده برای مشتری حقیقی) الزامی خواهد بود.
مراجعه مشتری بصورت شخصی
 • هر فردی بشرط داشتن حساب جاری و ارائه یک فقره چک می تواند تا سقف 60 میلیون ریال از تسهیلات استفاده نماید بدیهی است حساب شخص باید از نظر استعلام بانکی فاقد سابقه موثر منفی ( فاقد چک برگشتی و تسهیلات معوق باشد)
  1. اگر فرد خریدار امکان ارائه چک نداشته باشد می تواند فردی که امکان و شرایط ارائه یک فقره چک را داشته باشد به عنوان خریدار معرفی نماید. در اینصورت از نظر سیستم خرید به نام فردی که چک را ارائه کرده است ثبت می شود اما هر خریداری در باشگاه مشتریان پارس می تواند خرید خود را به نام و آدرس فرد دیگر ثبت نماید و فرد اصلی پشت چک خریدار را امضا کند.
 • برای خرید بیشتر از 60 میلیون ریال تا سقف 200 میلیون ریال ارائه یک فقره چک وتا سقف 300 میلیون ریال  ارائه دو فقره چک از ضامن دیگر ضروری می باشد. شرایط ضامن مانند خریدار خواهد بود یعنی حساب فرد ضامن باید فاقد سابقه منفی موثر باشد
 • مراجعه به سایت mizanto.com و اخذ استعلام و ارائه آن همراه مدارک
 • پس از اطمینان از نتیجه استعلام خریدار به سایت باشگاه مشتریان مراجعه نموده و پس از انتخاب و تکمیل سبد خرید ، با وارد کردن کد TASHIL در قسمت مربوط به تخفیفات ، 25 درصد مبلغ سبد را پرداخت می نماید .
 • مدارک قید شده بشرح زیر به باشگاه مشتریان ارائه می گردد:
  1. تکمیل فرم اطلاعات متقاضی
   • تبصره 1: اطلاعات شغلی باید دقیق باشد و ازالفاظ کلی کارمند آزاد به جد پرهیز شود.
   • تبصره 2 : متقاضی (خریدار/ ضامن ) باید دارای دسته چک معتبر باشد.
  2. نتیجه استعلام رتبه اعتباری از سامانه mizanto.com
  3. کپی کارت ملی ،پشت و رو 
  4. کپی صفحه اول شناسنامه به اضافه صفحه توضیحات (در صورت وجود)
  5. کپی مدرک محل سکونت (تصویر اجاره نامه معتبر یا سند مالکیت نشانی درج شده در فرم رضایت نامه و اطلاعات متقاضی ) و قبض خدماتی حاوی کد پستی.
  6. گردش حساب سه ماهه حساب درامدی (حسابی که به آن حقوق واریز می شود یا حسابی که با ان کار می شود ) و حساب چک.
   • تبصره  : افرادی که حقوق بگیر تلقی نمی شوند ،باید از حسابی که با آن کار می کنند چک ارائه دهند.در غیر اینصورت ،شرایط شغلی باید توسط مجموعه بررسی شود(گواهی کسب ،اجاره نامه محل فعالیت و….)
  7. چک(چک مربوط به متقاضی اصلی و تکمیل آن در روز امضای قرار داد  خواهد بود و چک نوشته شده از قبل یا چک فرد دیگر قابل پذیرش نیست).
  8. بنا به رتبه اعتباری خریدار/ ضامن ،ممکن است .جهت عقد قرارداد مدارکی نظیر فیش حقوقی ،نامه کسر از حقوق ،کپی جواز کسب و ….در موارد خاص مورد نیاز است.
 • نکته 1: تنظیم قرار داد ،مشروط به تسویه حداقل 25 درصد مبلغ نهایی درج شده در فاکتور خواهد بود (حداقل مبلغ تسهیلات 1 میلیون تومان است).
 • امضا قرار داد ،حداکثر یک روز کاری بعد از تحویل تمام مدارک (به طور کامل ) به شرکت توسعه مبادلات ،انجام خواهد گرفت .
 • پس از ارائه مدارک بالا  به باشگاه مشتریان ، قرارداد خرید اقساطی منعقد و کالای خریداری شده تحویل به آدرس مشتری تحویل می گردد.
 • خریدار می تواند برای بازپرداخت اقساط از بازه های زمانی  12 ؛ 24 ماه را انتخاب نماید.
 • مبلغ اقساط توسط خریدار هر ماه به حسابی که در اختیار قرار داده می شود واریز خواهد گردید.
 • درصد تسهیلات ارائه شده به میزان 14 درصد سالیانه خواهد بود.
 • چک تضمین ارائه شده به میزان مبلغ تسهیلات ( حداکثر 75 درصد سید خرید و تا سقف 60 میلیون ریال بدون ضامن ) بعلاوه درصد اضافه شده خواهد بود . پس از تکمیل اقساط و پرداخت آخرین قسط ، چک مزبور عودت داده خواهد شد.
 • تحویل کالا به آدرس خریدار 2 الی 5 روز پس از عقد قرارداد و ارائه چک تضمین انجام می گیرد.

نحوه مراجعه

مراجعه حضوری به دفتر باشگاه و دفاتر معرفی شده

مراجعه حضوری به دفتر شرکت سرمایه گذار

از طریق سایت باشگاه مشتریان پارس

دفتر باشگاه مستقر در کارخانه شهرک صنعتی البرز

دفاتر پست و پیشخوان دولت

افرادی که از نداشتن چک برگشتی و تسهیلات معوق خود اطمینان دارند در اولین فرصت با مراجعه به سایت باشگاه مشتریان و پرداخت 25 درصد به عنوان پیش پرداخت ، خرید خود را قطعی نمایند .

تمامی محصولات باشگاه مشتریان پارس مشمول این طرح می شوند.

مراجعین ساکن در تهران

ساکنین تهران می تونند پس از پرداخت پیش پرداخت از طریق سایت باشگاه مشتریان پارس www.pars121.com با مراجعه به آدرس های ذکر شده ؛ مراحل خرید خود را انجام دهند .

مراجعین شهرستان ها

متقاضیان خرید اقساطی ساکن در شهرستان ها فعلا منتظر خبرهای تکمیلی باشند.

راه های ارتباط با باشگاه مشتریان پارس :


www.pars121.com

۹-۸۸۳۰۲۰۹۶-۰۲۱ داخلی ۱۳۴

۵۰۰۰۱۹۹۷

تهران، بلوار طالقانی، نرسیده به خیابان ایرانشهر، روبه‌روی ساختمان مرکزی بانک ملت، پلاک ۱۸۱، دفتر مرکزی لوازم خانگی پارس