دانستنی های مفید در مورد جاروبرقی

جاروبرقی یکی از وسایل برقی ضروری برای هر منزلی است که بعد از معرفی شدن به بازار مصرف به سرعت از سوی مردم مورد استقبال قرار گرفت. همانطور که در مقاله ی چرا لوازم خانگی ایرانی بخریم ؟ اشاره کردیم تولیدکنندگان داخلی با پیشرفت زیادی که در سالیان اخیر بدست آورده اند محصولات با کیفیتی را به بازار ارائه می کنند که مورد توجه مصرف کنندگان نیز قرار گرفته است.

امروزه در حوزه ی لوازم خانگی ایرانی محصولات متنوعی توسط تولیدکنندگان به بازار ارائه شده است که در ترفندهایی برای خرید لوازم خانگی به روش هایی برای انتخاب محصول مناسب اشاره کردیم و در معیارهای انتخاب جاروبرقی به روش انتخاب جاروبرقی مناسب پرداختیم.

همچنین در مقاله ی نکاتی برای محافظت از لوازم خانگی با راهکارهایی برای محافظت از لوازم خانگی ایرانی آشنا شدیم. در این مقاله تصمیم داریم دانستنی های مفیدی در مورد جاروبرقی بیان کنیم که با توجه به این نکات بتوانید از جاروبرقی بهتر استفاده کنید.

تنظیم قدرت دستگاه :

پیش از این در مقاله ی معرفی ساختمان جاروبرقی با قسمتهای مختلف جاروبرقی آشنا شدیم. یکی از مواردی که در هنگام انتخاب هر لوازم خانگی ایرانی باید مدنظر داشته باشیم انتخاب دستگاه برحسب فضای محل سکونت است که جاروبرقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. انتخاب یک جاروبرقی با بیشترین توان در یک آپارتمان کوچک تنها باعث افزایش مصرف برق می شود.

قدرت مکش جاروبرقی ها قابل تنظیم است. برای جاروکردن هر قسمت از منزل از قدرت مکش مناسب استفاده کنید. مسلما قدرت مکشی که برای جارو کردن سرامیک استفاده می کنید برای جاروکردن مبل زیاد است که این امر حتی ممکن است باعث صدمه زدن به مبلمان بشود.

 

مداوم از دستگاه استفاده نشود :

 هرکدام از لوازم خانگی ایرانی ویژگی های خاصی دارند. اگر در طول روز قصد استفاده ی طولانی مدت از جاروبرقی را دارید این کار را با فواصل انجام دهید. بهترین حالت این است که بعد از ده الی بیست دقیقه استفاده، جاروبرقی را برای چند دقیقه خاموش کنید و اجازه دهید دستگاه مقداری خنک شود و دوباره دستگاه را روشن کنید. استفاده ی مداوم از جاروبرقی ممکن است به موتور دستگاه آسیب برساند.

زباله های تیز و بزرگ را جارو نکنید :

 

جاروبرقی یکی از محبوب ترین لوازم خانگی ایرانی است که نظافت منازل را بسیار سریع و آسان انجام می دهد. برای محافظت از جاروبرقی ته سیگار روشن، زباله های بزرگ، زباله های تیز و شاخ و برگ درختان را با جاروبرقی جمع نکنید. جمع کردن این زباله ها باعث آسیب دیدن به لوله ی خرطومی و موتور دستگاه می شود.

در صورتی که قصد خرید لوازم خانگی ایرانی را داشتید می توانید از وبسایت شرکت لوازم خانگی پارس دیدن نمایید .

 

باشگاه مشتریان پارس مجموعه‌ای مستقل زیر نظر شرکت لوازم خانگی پارس است که در سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، با هدف خدمت رسانی و حمایت از شما مصرف کنند‌گان کالای ایرانی، که یقینا بزرگترین سرمایه‌ی صنعت کشور عزیزمان ایران هستید، راه اندازی و آماده خدمت‌رسانی شده است. باشگاه مشتریان پارس وظیفه‌ی خود می‌داند تا با ایجاد بستری مناسب جهت خرید آسان و مطمئن اینترنتی و همچنین ارائه‌ی تسهیلات تشویقی و حمایتی برای شما همراهان گرامی، لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند. از این پس هرزمان و هرکجای ایران عزیز که باشید ما در باشگاه پارس همیشه در کنار شما خواهیم بود و نظرات و انتقادات شما را به گرمی و بدون واسطه شنوا هستیم.همچنین بستری فراهم آمده است تا اعضای باشگاه بتوانند تجربیات خود را از خرید محصولات پارس با یکدیگر و ما در میان بگذارند. بر این باور هستیم که نظرات و راهنمایی های شما باعث دلگرمی و پیشرفت ما خواهد بود از این رو انتقادات شما را با جدیت پیگیری خواهیم کرد. اینجا را خانه خود بدانید.