برای خرید هرکدام از لوازم خانگی ایرانی موارد متعددی را باید درنظر گرفت. پیشتر در مقالات ” چگونه یک ماشین لباسشویی مناسب انتخاب کنیم ؟ “ و ” معیارهای انتخاب تلویزیون مناسب “ با معیارهای انتخاب دستگاه مناسب آشنا شدیم. پس از خرید جاروبرقی مناسب با رعایت نکات ساده ای می توانید عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. در مقاله ی ” راهکارهایی برای افزایش عمر مفید جاروبرقی “ با این راهکارها آشنا شدیم.

خرید جاروبرقی

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که یکی از شدیدترین آسیب هایی که می تواند بر جاروبرقی وارد بشود، سوختن دستگاه است.

در مقاله ی ” شش عامل مهم که موجب سوختن جاروبرقی می شوند “ با دلایل اصلی سوختن دستگاه آشنا شدیم.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی ممکن است با ایجاد بوی سوختگی در دستگاه مواجه شده باشند.

جهت آشنایی با دلایل ایجاد بوی سوختگی مقاله ی ” برطرف کردن بوی نامطبوع در جاروبرقی “ را مطالعه نمایید.

در این مقاله به بررسی معیارهای انتخاب جاروبرقی مناسب می پردازیم.

درنظر گرفتن نیاز مشتریان :

اولین قدم برای خرید یک دستگاه مناسب توجه داشتن به نیازهای مشتریان است. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی با توجه به نیازها و محل سکونت جاروبرقی مناسب را انتخاب نمایند. جاروبرقی ها با ظرفیت های مختلف به بازار عرضه می شوند که با توجه به متراژ و فضای ساختمان می توانید ظرفیت مناسب را انتخاب کنید. انتخاب یک جاروبرقی با ظرفیت بسیار بالا برای ساختمان های کوچک تنها موجب افزایش هزینه ی خرید و مصرف بیشتر انرژی می شود.

به توان موتور توجه کنید :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که توان موتور برحسب وات مشخص می شود. به هر میزانی که توان جاروبرقی بیشتر باشد، دستگاه قدرت بالاتری خواهد داشت. توان جاروبرقی ها به طور کلی در بازه ی 500 تا 2500 وات قرار می گیرد. البته مشتریان محترم توجه داشته باشند که در کنار توان موتور پارامترهای دیگری نیز در قدرت دستگاه تعیین کننده است که در ادامه با آنها آشنا می شویم.

انتخاب جاروبرقی

انتخاب قدرت مکش مناسب :

ممکن است خریداران محترم لوازم خانگی ایرانی قدرت مکش را با توان موتور یکسان درنظر بگیرند.

در صورتی که قدرت مکش دستگاه یک پارامتر مجزا است که میزان آن در دفترچه راهنمای محصولات ذکر می شود.

در تعدادی از مدل های جدید قدرت مکش قابل تنظیم است.

با این قابلیت می توانید با توجه به سطوح مختلف از میزان مکش مناسب استفاده کنید.

وزن دستگاه :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی در موقع انتخاب جاروبرقی حتما وزن دستگاه را مدنظر داشته باشند. به دلیل اینکه از جاروبرقی به طور منظم استفاده می شود و دستگاه باید برای جاروزدن به سراسر اتاق ها منتقل شود وزن دستگاه حائز اهمیت است. برخی از مدل های جاروبرقی دسته یا بدنه سنگینی دارند که جابجایی آنها را مشکل می سازد.

میزان صدای دستگاه :

جاروبرقی ها جزو لوازم خانگی ایرانی پر سروصدا محسوب می شوند. صدای بلند جاروبرقی ها به دلیل نزدیک بودن به افراد می تواند آزاردهنده باشد. صدای جاروبرقی برحسب دسی بل بیان می شود. کمتر بودن صدای دستگاه یک مزیت مهم در مقایسه با سایر مدل ها محسوب می شود. جاروبرقی ایده آل دارای توان موتور بالا و صدای کم می باشد.

 

جاروبرقی ایرانیظرفیت کیسه و طول کابل :

کیسه های جاروبرقی دارای دو دسته ی کلی یک بار مصرف و دائمی هستند.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی بهتر است دستگاه هایی را انتخاب نمایند که دارای کیسه های یک بار مصرف باشد.

دستگاهی را انتخاب کنید که دارای کابل برق بلندی باشد. بهتر است مدلی را خریداری نمایید که دارای برس های متفاوت باشد.

امروزه برس های متعددی برای جاروکردن پرده، مبلمان و موکت وجود دارند. با استفاده از این برس ها نظافت منزل بهتر و ساده تر انجام می شود.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.