جاروبرقی در مقایسه با سایر لوازم خانگی ایرانی صدای بیشتری دارد. یکی از مشکلات نسبتا رایجی که در جاروبرقی ها ممکن است ایجاد شود صدای بیش از اندازه دستگاه است. پیش از این در مقاله ی ” مشکلات رایج در جاروبرقی و راه حل آنها “ با مشکلات رایج دستگاه و روش برطرف کردن این مشکلات آشنا شدیم. اگر  جاروبرقی عملکردنامناسبی دارد جهت عیب یابی سریع دستگاه مقاله ی ” چه زمانی جاروبرقی نامنظم کار می کند ؟ “ را مطالعه نمایید.

خرید جاروبرقی

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی اگر قصد آشنایی با تعمیرات ساده جاروبرقی را دارند در مقاله ی ” تعمیرات ساده جاروبرقی در منزل “ به بررسی این تعمیرات ساده پرداختیم. در این مقاله تصمیم داریم با دلایلی که باعث می شود جاروبرقی در هنگام کارکردن سر و صدای زیادی داشته باشد آشنا شویم.

 

اگر مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی با خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی در هنگام کردن مواجه می شوند مقاله ی ” چرا جاروبرقی ناگهان خاموش می شود ؟ “ را مطالعه نمایند.

پاکت و فیلتر را بررسی کنید :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که اگر پاکت های جاروبرقی به موقع تعویض نشوند گرد و غبار به فیلترهای دستگاه می رسد. در این حالت اگر فیلترها نیز تمیز نباشند این گرد و غبار وارد موتور جاروبرقی می شود که علاوه بر ایجاد صدای زیاد در دستگاه می تواند آسیب جدی به موتور وارد کند.

بررسی بلبرینگ :

یکی از دلایل صدای زیاد جاروبرقی معیوب شدن بلبرینگ است. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که معیوب بودن بلبرینگ باعث برخورد قطعات داخلی دستگاه با یکدیگر می شود که صدای بلندی ایجاد خواهد کرد. به منظور بررسی و تعویض بلیرینگ بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

خرابی پروانه جاروبرقی :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که خرابی پروانه جاروبرقی نیز می تواند عامل صدای زیاد دستگاه باشد. جاروبرقی ها دارای یک یا دو پروانه هستند. خراب شدن پروانه جاروبرقی باعث می شود دستگاه در هنگام کار کردن صدای زیادی ایجاد کند. اگر مشکل از پروانه جاروبرقی باشد با تعویض پروانه دستگاه مشکل برطرف می شود.

تعمیرات جاروبرقیخرابی نگهدارنده های لاستیکی :

در جاروبرقی بین قطعات مختلف دستگاه از نگهدارنده های لاستیکی استفاده می شود. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که به دلیل سرعت بالای موتور دستگاه از این نگهدارنده های لاستیکی برای ثابت نگه داشتن قطعات مختلف دستگاه استفاده می شود. اگر این نگهدارنده ها خراب باشند صدای زیادی در هنگام کار کردن موتور ایجاد می شود که در این صورت نگهدارنده ها باید تعویض بشوند.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.