آشنایی با روش های عیب یابی سریع لوازم خانگی ایرانی به مشتریان کمک می کند که در سریع ترین زمان ممکن ایرادات دستگاه را برطرف نمایند. در مقاله ی راهکارهای عیب یابی سریع یخچال با راهکارهای عیب یابی سریع یخچال آشنا شدیم. حفظ و نگهداری صحیح یک دستگاه نقش مهمی در خراب نشدن دستگاه ایفا می کند. در مقاله ی راهکارهای محافظت از ماشین لباسشویی روش های محافظت از ماشین لباسشویی را بررسی کردیم.

یکی از مشکلات رایجی که مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی ممکن است با آن مواجه شده باشند بوی نامطبوع دستگاه است.در مقاله ی رفع بوی نامطبوع ماشین لباسشویی با نحوه برطرف کردن بوی نامطبوع ماشین لباسشویی آشنا شدیم.به منظور اینکه شستشوی لباس ها به بهترین نحو صورت بگیرد در مقاله ی نکاتی برای شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی نکاتی جهت شستشوی مناسب لباس ها  را برای مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی تشریح کردیم. در این مقاله با راهکارهای عیب یابی سریع ماشین لباسشویی آشنا می شویم.

ماشین لباسشویی کار نمی کند :

اگر ماشین لباسشویی کار نمی کند مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی برق ورودی به دستگاه را بررسی نمایند. در اولین قدم پریز و کابل برق را بررسی کنید. اگر در هنگام شستشو لباسشویی وارد مرحله بعدی شستشو نشود ممکن است در اثر اضافه بار باشد. در این حالت با کم کردن لباس ها مشکل برطرف می شود. در صورتی که پس از انجام موارد فوق مشکل دستگاه برطرف نشد با تعمیرکار تماس بگیرید.

 

دستگاه شستشوی مناسبی ندارد :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که شستشوی نامناسب لباس ها علت های مختلفی می تواند داشته باشد. بررسی کنید که میزان مواد شوینده و میزان لباسی که در مخزن وجود دارد منطبق با استانداردهای پیشنهادی سازندگان باشد.

معمولا اضافه بار دستگاه باعث شستشوی ناقص لباس ها می شود. اگر مشکل برطرف نشد ممکن است اختلال در جریان ورودی یا خروجی آب عامل این ایراد باشد. شیرهای ورودی دستگاه را بررسی کنید که کاملا باز باشند و نشتی نداشته باشند.

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی سپس پارگی یا انسداد را در لوله های ورودی و تخلیه آب بررسی نمایند. انسداد لوله های ورودی باعث می شود آب به میزان کافی به دستگاه نرسد و انسداد لوله های تخلیه موجب می شود آب کثیف به خوبی از مخزن خارج نشود. در صورتی که با انجام موارد فوق مشکل برطرف نشد با تعمیرکار تماس بگیرید.

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.