از زمانی که جاروبرقی ها به خانواده ها معرفی شدند باعث نظافت ساده و سریع منازل شدند. به همین دلیل بسیار از سوی عموم مردم مورد استقبال قرار گرفتند و امروزه کمتر منزلی را می بینیم که در آن اثری از جاروبرقی نباشد. پیش از این در مقاله ی معرفی ساختمان جاروبرقی ساختار این دستگاه محبوب را برای اعضای محترم باشگاه مشتریان بیان کردیم. همچنین در مقاله ی دانستنی های مفید در مورد جاروبرقی اطلاعات مفیدی را در ارتباط با جاروبرقی و نحوه ی استفاده از آن بررسی کردیم.

تولیدکنندگان داخلی امروزه جاروبرقی های بسیار باکیفیت و زیبایی را به بازار ارائه می کنند. در مقاله ی مراقبت صحیح از جاروبرقی روش های  نگهداری از دستگاه را برای اعضای محترم باشگاه مشتریان شرح دادیم. در هنگام استفاده از جاروبرقی نیز مثل هر کدام از لوازم خانگی ایرانی ممکن است با ایراداتی مواجه شوید که بسیاری از این مشکلات ساده را خودتان می توانید برطرف کنید . در مقاله ی مشکلات رایج در جاروبرقی و راه حل آنها با این مشکلات آشنا شدیم.

سروصدای جاروبرقی :

در میان لوازم خانگی جاروبرقی ها از پر سروصدا ترین وسایل برقی هستند. بنابراین اعضای محترم باشگاه مشتریان در هنگام خرید جاروبرقی حتما به میزان صدای دستگاه توجه داشته باشند. میزان صدای جاروبرقی توسط دسی بل اندازه گیری می شود و مقدار آن در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده است.

 

وزن جاروبرقی :

یکی دیگر از فاکتورهایی که اعضای محترم باشگاه مشتریان در هنگام خرید جاروبرقی باید به آن توجه داشته باشند وزن جاروبرقی است. البته امروز تولیدکنندگان داخلی جاروبرقی هایی با وزن مناسب را به بازار ارائه کرده اند ولی با این وجود وزن جاروبرقی می تواند یکی از فاکتورهای انتخاب باشد.

 

قدرت مانور مناسب :

اعضای محترم باشگاه مشتریان به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که در حال استفاده از جاروبرقی هستید دستگاه مرتبا در داخل منزل جابجا می شود. یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب جاروبرقی جابجایی آسان دستگاه است تا بتوانید به راحتی تمامی نقاط منزل را سریعا تمیز کنید.

ظرفیت کیسه مناسب :

یکی دیگر از مواردی که اعضای محترم باشگاه مشتریان در هنگام انتخاب دستگاه باید مدنظر داشته باشند انتخاب جاروبرقی با کیسه ای است که مناسب محل زندگی باشد. انتخاب یک جاروبرقی با کیسه ی کوچک برای یک منزل بزرگ باعث می شود که سریعا کیسه ی دستگاه پر شود.

اگر قصد خرید لوازم خانگی را دارید می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان پارس ضمن انتخاب محصولاتی با بالاترین کیفیت از امتیازات ویژه ای نیز بهره مند شوید.