مراقبت صحیح از جاروبرقی

جاروبرقی یکی از محبوب ترین لوازم خانگی ایرانی است که به دلیل سهولت نظافت منازل به یکی از اصلی ترین وسایل برقی در هر منزلی تبدیل شده است. امروزه محصولات باکیفیت و متنوعی توسط تولیدکنندگان داخلی به بازار عرضه می شود. در مقاله ی ترفندهایی برای خرید لوازم خانگی با راهکارهای انتخاب محصول مناسب آشنا شدیم. همچنین در چرا لوازم خانگی ایرانی بخریم ؟ به مزایای خرید محصولات داخلی بر پیشرفت اقتصاد کشور اشاره کردیم.

امروزه جاروبرقی های متنوعی تولید و به بازار ارائه می گردند. مشتریان محترم می توانند برای انتخاب جاروبرقی مناسب مقاله ی معیارهای انتخاب جاروبرقی را مطالعه نمایند.

در این مقاله تصمیم داریم راهکارهای نگهداری از جاروبرقی را برای مشتریان محترم توضیح دهیم تا مشتریان محترم بتوانند سال ها از جاروبرقی در منازل خود بدون کوچکترین مشکلی استفاده نمایند. پیش از این در مقالات چگونه از یخچال فریزر محافظت کنیم؟ و راهکارهایی برای استفاده بهینه از ماشین لباسشویی با روش هایی برای استفاده مناسب از لوازم خانگی ایرانی آشنا شدیم.

زمان استفاده از جاروبرقی :

هر یک از محصولات لوازم خانگی ایرانی ویژگی های خاصی دارند. یخچال فریزر برای استفاده ی شبانه روزی ساخته شده است ولی جاروبرقی این طور نیست. اگر قصد استفاده طولانی از جاروبرقی را دارید بهتر است بعد از پانزده دقیقه استفاده از دستگاه آن را خاموش کنید تا خنک شود. سپس بعد از خنک شدن دوباره جاروبرقی را روشن نمایید. در مقاله ی معرفی ساختمان جاروبرقی با نحوه ی عملکرد جاروبرقی بیشتر آشنا شدیم.

 

جاروبرقی را نکشید :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که برای جابجایی جاروبرقی، با استفاده از لوله خرطومی دستگاه را نکشند. این کار موجب می شود که به لوله خرطومی و اتصالات جاروبرقی آسیب برسد. برای جابجایی دستگاه از بدنه ی جاروبرقی استفاده کنید و با استفاده از هل دادن بدنه، جاروبرقی را جابجا کنید.

به قدرت مکش توجه کنید :

خریداران محترم لوازم خانگی ایرانی در هنگام استفاده از جاروبرقی به قدرت مکش دستگاه توجه داشته باشند. اگر متوجه شدید قدرت مکش دستگاه کاهش یافته است ابتدا کیسه ی جاروبرقی را چک کنید که پر نباشد. در صورتی که ایراد برطرف نشد لوله خرطومی را بررسی کنید. ممکن است زباله ی بزرگ یا تجمیع گرد وغبار باعث انسداد لوله خرطومی شده باشد. با برطرف کردن گرفتگی لوله ی خرطومی، دوباره قدرت مکش جاروبرقی افزایش می یابد.

در صورتی که قصد خرید لوازم خانگی ایرانی را داشتید می توانید از وبسایت شرکت لوازم خانگی پارس دیدن نمایید .

باشگاه مشتریان پارس مجموعه‌ای مستقل زیر نظر شرکت لوازم خانگی پارس است که در سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، با هدف خدمت رسانی و حمایت از شما مصرف کنند‌گان کالای ایرانی، که یقینا بزرگترین سرمایه‌ی صنعت کشور عزیزمان ایران هستید، راه اندازی و آماده خدمت‌رسانی شده است. باشگاه مشتریان پارس وظیفه‌ی خود می‌داند تا با ایجاد بستری مناسب جهت خرید آسان و مطمئن اینترنتی و همچنین ارائه‌ی تسهیلات تشویقی و حمایتی برای شما همراهان گرامی، لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند. از این پس هرزمان و هرکجای ایران عزیز که باشید ما در باشگاه پارس همیشه در کنار شما خواهیم بود و نظرات و انتقادات شما را به گرمی و بدون واسطه شنوا هستیم.همچنین بستری فراهم آمده است تا اعضای باشگاه بتوانند تجربیات خود را از خرید محصولات پارس با یکدیگر و ما در میان بگذارند. بر این باور هستیم که نظرات و راهنمایی های شما باعث دلگرمی و پیشرفت ما خواهد بود از این رو انتقادات شما را با جدیت پیگیری خواهیم کرد. اینجا را خانه خود بدانید.