با رعایت نکاتی ساده و مهم می توانید ضمن حفظ عملکرد مناسب و کاهش مصرف انرژی دستگاه، احتمال بروز مشکلات را در لوازم خانگی ایرانی به نحو محسوسی کاهش دهید. در مقاله ی ” نحوه برطرف کردن مشکلات رایج ماشین لباسشویی “ با مشکلات رایج ماشین های لباسشویی و نحوه برطرف کردن این مشکلات آشنا شدیم. در استفاده از وسایل برقی همیشه باید به نکات ایمنی توجه داشته باشید. جهت آشنایی با نکات ایمنی در ارتباط با ماشین لباسشویی مقاله ی ” نکات ایمنی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی “ را مطالعه نمایید.

محافظت ماشین لباسشوییمشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب برنامه مناسب شستشو برای لباس ها علاوه بر شستشوی بهتر البسه از آسیب احتمالی به لباس ها نیز جلوگیری می کند. در مقاله ی ” برنامه های شستشوی پرکاربرد در ماشین لباسشویی “ برنامه های پراستفاده برای شستشوی لباس ها را بررسی کردیم. در این مقاله تصمیم داریم نکات مفیدی را در جهت حفظ و نگهداری ماشین لباسشویی برای مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی تشریح نماییم.

لباسشویی کاملا تراز باشد :

اگر دستگاه تراز نباشد در هنگام شستشوی لباس ماشین لباسشویی دچار لرزش شدیدی می شود که ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود. در مقاله ی ” برطرف کردن مشکل لرزش ماشین لباسشویی “ در مورد لرزش دستگاه بیشتر صحبت کردیم. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که در فضای پایین دستگاه پایه هایی تعبیه شده است که با استفاده از این پایه ها می توانید دستگاه را کاملا تراز نمایید.

قرار دادن بار اضافه در لباسشویی :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که اگر لباس ها بیش از اندازه داخل مخزن باشند علاوه بر اینکه فضای کافی برای چرخش لباس ها وجود ندارد، وزن زیاد لباس های خیس ممکن است به ماشین لباسشویی آسیب برساند. بنابراین زمانی که لباس ها را داخل مخزن دستگاه برای شستشو قرار می دهید توجه داشته باشید که تمام مخزن از لباس پر نشده باشد و فضایی برای چرخش و جابجایی لباس ها در حین شستشو وجود داشته باشد.

ماشین لباسشویی

استفاده از شوینده مناسب :

همیشه از شوینده های استاندارد و مناسب برای شستشوی لباس ها استفاده کنید. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که استفاده از شوینده های نامرغوب ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

ماشین لباسشویی های مدرن به دلیل مصرف کمتر آب به موادشوینده کمتری برای شستشو نیاز دارند.

استفاده زیاد از موادشوینده موجب آسیب دیدن به لباس ها می شود. بنابراین به مقدار مناسب از شوینده ها استفاده نمایید.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.