عدم تخلیه آب توسط دستگاه پس از پایان شستشو یکی از مشکلاتی است که احتمال دارد برای ماشین لباسشویی ایجاد شود. در مقاله ی ” نحوه برطرف کردن مشکلات رایج ماشین لباسشویی “ در مورد مشکلات رایج لباسشویی ها و نحوه برطرف کردن این مشکلات صحبت کردیم. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که یکی دیگر از مشکلات لباسشویی می تواند عدم توقف فرایند آبگیری دستگاه باشد که در مقاله ی ” چرا آبگیری ماشین لباسشویی متوقف نمی شود ؟ “ در مورد علل متوقف نشدن آبگیری دستگاه صحبت کردیم.

محافظت ماشین لباسشوییمشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده صحیح از ماشین لباسشویی موجب می شود دستگاه عملکرد مناسبی داشته باشد و دستگاه به احتمال کمتری با مشکل مواجه شود. در مقاله ی ” چگونه از ماشین لباسشویی درست استفاده کنیم ؟ “ با نحوه استفاده صحیح از لباسشویی آشنا شدیم. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که یکی از مواردی که موجب آسیب رسیدن به دستگاه می شود وارد شدن وسایل مضر به داخل دستگاه است.

در مقاله ی ” وسایل مضر برای ماشین لباسشویی “ با وسایل مضر برای دستگاه آشنا شدیم. در این مقاله دلایل اصلی باقی ماندن آب داخل دستگاه را بررسی می کنیم.

بررسی خرطومی زیر دیگ و بررسی فاضلاب منزل :

یکی از دلایل باقی ماندن آب داخل لباسشویی، انسداد راه آب فاضلاب منزل می تواند باشد. پس از بررسی فاضلاب مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی به بررسی خرطومی دستگاه بپردازند. در بعضی مواقع زباله های ریز ممکن است داخل خرطومی گیر کرده باشد و اجازه تخلیه آب به دستگاه داده نشود. خرطومی زیر دیگ را بررسی کنید که دچار انسداد نباشد.

بررسی فیلتر :

مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که انسداد در فیلتر ماشین لباسشویی نیز می تواند عامل تخلیه نشدن آب باشد. ممکن است وسایلی همانند سکه یا کلید نیز موجب انسداد فیلتر باشند و یا ممکن است فیلتر دچار مشکل باشد که با تعویض فیلتر مشکل برطرف می شود.

ماشین لباسشویی

خرابی پمپ تخلیه یا خرابی پروانه پمپ :

خراب شدن پمپ تخلیه آب باعث می شود که تخلیه آب از دستگاه به خوبی انجام نشود و در نتیجه آب داخل ماشین لباسشویی باقی بماند. مشتریان محترم لوازم خانگی ایرانی توجه داشته باشند که ممکن است پمپ دچار انسداد نیز باشد که با رفع انسداد مشکل برطرف خواهد شد.

خراب شدن یا شکستگی پروانه های پمپ نیز می تواند باعث عدم تخلیه آب باشد که با تعویض آنها مشکل برطرف می شود.

 

در صورتی که تمایل به خرید لوازم خانگی ایرانی و حمایت از تولید ملی را داشتید می توانید از محصولات متنوع و با کیفیت لوازم خانگی پارس برای منزلتان استفاده کنید.