با توجه به نظافت سریع و راحت جاروبرقی ها یکی از پرکاربردترین وسایل برقی در منازل محسوب می شوند. در مقاله ی ” مزایای استفاده از جاروبرقی “ در مورد مزیت های جاروبرقی صحبت کردیم. با توجه به این مزایا خراب شدن یا افت عملکرد جاروبرقی نظافت منازل را بسیار دشوار و وقت گیر می سازد . اعضای محترم باشگاه مشتریان به این نکته توجه داشته باشند که استفاده صحیح از جاروبرقی عمر مفید دستگاه را بالا می برد و موجب می شود جاروبرقی سال ها عملکرد مناسب خود را حفظ کند. در مقاله ی ” چگونه جاروبرقی عملکرد مناسب خود را حفظ می کند “ با راهکارهایی جهت استفاده بهتر از جاروبرقی آشنا شدیم.

تعمیرات جاروبرقی

اعضای محترم باشگاه مشتریان چنانچه قصد خرید جاروبرقی را دارند در مقاله ی ” فاکتورهای مهم برای جاروبرقی “ در مورد ویژگی هایی که در هنگام انتخاب جاروبرقی باید مدنظر داشته باشید صحبت کردیم. یکی از ایرادات رایج در جاروبرقی ها خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی است که در مقاله ی ” چرا جاروبرقی ناگهان خاموش می شود ؟ “ دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه را بررسی کردیم.

در این مقاله تصمیم داریم عواملی که باعث می شود جاروبرقی عملکرد نامنظمی داشته باشد را برای اعضای محترم باشگاه مشتریان تشریح کنیم.

بررسی زغال ها :

اگر جاروبرقی به صورت منظم کار نمی کند در قدم اول زغال ها را بررسی کنید. کثیفی زغال ها از علت های اصلی کارکرد نامنظم جاروبرقی محسوب می شود. اعضای محترم باشگاه مشتریان توجه داشته باشند که به مرور زمان بر روی زغال ها گرد و غبار قرار می گیرد که باعث ایجاد اختلال در عملکرد جاروبرقی می شود. گرد و غبار در فضای بین زغال ها و کلکتور هم می تواند موجب عملکرد نامناسب دستگاه باشد. با تمیز کردن سطح زغال ها در بسیاری از موارد مشکل کارکرد نامنظم جاروبرقی برطرف می شود. البته ممکن است زغال ها خراب باشند که در این صورت باید آنها را تعویض کنید.

جاروبرقی ایرانیبررسی آرمیچر :

اعضای محترم باشگاه مشتریان توجه داشته باشند که پس از بررسی زغال ها و کلکتور، آرمیچر جاروبرقی مورد بررسی قرار می گیرد. روتور یا آرمیچر از قسمت های اصلی موتور جاروبرقی است. خرابی آرمیچر باعث می شود جاروبرقی روشن نشود یا عملکرد مناسبی نداشته باشد. احتمال دارد آرمیچر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. به منظور بررسی آرمیچر جاروبرقی با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

 

چنانچه تمایل به خرید لوازم خانگی دارید می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان پارس ضمن خرید محصولاتی با بالاترین کیفیت از امتیازات ویژه ای نیز بهره مند شوید.