فروش اقساطی

خدمتی جدید برای مشتریان و خریداران محصولات باشگاه مشتریان پارس : فروش اقساطی محصولات باشگاه مشتریان پارس
باشگاه مشتریان پارس افتخار دارد تا در زمینه فروش اقساطی کلیه کالاهای عرضه شده در سایت این باشگاه، شرایط مناسبی برای خریداران محترم ارائه نماید.
خریدارانی که دارای حساب بانکی معتبر و دسته چک از هر بانکی هستند، می توانند با پرداخت 25 درصد به عنوان پیش پرداخت و مابقی تا سقف 60 میلیون ریال بدون نیاز به ضامن و تا سقف 200 میلیون ریال به همراه یک ضامن ، کالاهای مورد نظر خود را خریداری کنند. درصد سالیانه محاسبه شده برای مبلغ تسهیلات، کمتر از 14 درصد خواهد بود.
کافیست پس از انتخاب کالا یا کالاهای خود، در قسمت تخفیف کد “TASHIL ” را وارد نمایند. در این صورت تنها 25 درصد مبلغ خرید سبد کالا دریافت می گردد.‌
سپس با ارائه مدارک ذکر شده به یکی از آدرس های زیر و یا ارسال از طریق پست سفارشی، بهمراه ارائه یک فقره چک به مبلغ اقساط باقی مانده، کالای خریداری شده را درب منزل تحویل گیرند.
با توجه به لزوم استعلام حساب بانکی خریدار (که دارای دسته چک کارمندی یا غیرکارمندی است) از سیستم بانکی کشور، برای تسریع در روند انجام کار و نیز پیش از پرداخت 25 درصد، توصیه میگردد از طریق سایت WWW.TAVANAM.com با وارد کردن کد ملی ، از وضعیت اعتبار خود اطمینان حاصل نمایند. دراینصورت می توانند نتیجه استعلام انجام شده را در قالب فایل pdf که توسط سایت مزبور ارائه می گردد، دریافت نمایند. درصورت عدم امکان ارائه از سایت TAVANAM ، با پرکردن فرم درخواست استعلام توسط مجموعه سرمایه گذار از طریق بانک سامان ، استعلام حساب با حفظ حریم شخصی بعد از چند روز اعلام می گردد.
قیمت کالای خریداری شده که مبلغ پیش پرداخت آن واریز گردد تا زمان تسویه و تحویل به خریدار ثابت خواهد ماند.
مدارک مورد نیاز:
• کپی کارت ملی
• شناسنامه مالک حساب
• کپی سندی دال بر آدرس محل سکونت فرد صاحب حساب خواه اجاره نامه یا سند ملکی باشد یا خواه قبوض خدماتی مانند برق و تلفن که دارای آدرس و به نام فرد
• پرینت حساب سه ماه آخر حساب مورد ارزیابی فرد

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188302096 داخلی 134 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از طریق شماره پیامک 50001997 و نیز راهنمای آنلاین سایت ، بصورت 24 ساعته با کارشناسان ما در تماس باشید .