اعلام نتایج مسابقه نقاشی نمایشگاه

 

 

 

آمده‌ام، آمدم ای شاه پناهم بده
        

                   ای حرمت ملجا درماندگان

 

 

 

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی مشهد، فرصتی شد تا ۵ روز مهمان مردم خونگرم خراسان باشیم که با گرمای حضور خود، سوز سرمای زمستان مشهد را برای ما قابل تحمل نمایند.

خانواده های محترمی که با تحمل سختی ها و مشکلات در نمایشگاه حضور پیدا کردند عزیزان دلبندشان نقاشی کشیدند و افتخار دادند تا عکس ها زینت بخش صفحات ما باشد.

به خود بالیدیم از این رو که نقاشی های زیبایی را شاهد شدیم و بار دیگر برای ما ثابت شد که پارس در خانه های شما میزبان نیست بلکه همنشین شما و مهمانی ها و مجالس شماست.

جوانانی که با پارس بزرگ شدند، مراسم عروسی و شادی های خود و بچه های خود را با میوه و شیرینی هایی برگزار کردند که در یخچال های پارس نگهداشتند ولباسهایی پوشیدند که تمیزی آنها با لباسشویی پارس حاصل شده است و با جاروبرقی های پارس خانه های خود را پاک و تمیز نگه داشتند و بعد از سالیان سال شاهد نقاشی نوه ها و بچه های خود در غرفه پارس بودند.

نقاشی ها و عکسهای نمایشگاه در آدرس www.event.pars121.com در دسترس می باشد.

انتخاب بهترین نقاشی را برعهده بینندگان عزیز گذاشتیم.

کافیست کد نقاشی مورد نظر خود را به شماره ۵۰۰۰۱۹۹۷ ارسال کنید.

پس از جمع آوری نظرات به سه نفر از نقاشی هایی که بیشترین رای را آورده باشند هدایای ویژه ای ازمحصولات پارس و پارس الکتریک داده خواهد شد.

همچنین بین شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز به قید قرعه جوائزی اهدا خواهد گردید.

آخرین فرصت شرکت در نظرسنجی ۳۰ بهمن می باشد که ۷ اسفند همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) اسامی برگزیدگان اعلام خواهد شد.

همچنین در صورتی که تمایل به دریافت نسخه اصلی عکس یا نقاشی با کیفیت خوب باشید کافیست از طریق سایت به آدرس www.pars121.com از قسمت تماس با ما شماره عکس و یا نقاشی مورد نظر خود را درخواست نمائید.